Bize Mesaj Yollayın
info@terapilife.net
Haftaiçi: 16:00 - 21:00
Cumartesi:10:00-19:00

Bireysel Psikoterapi

Danışan Mehtap    
Aslında terapilere çok inancı olmayan biri olarak, yaşadığım büyük bir kayıpla çıkmazda olduğum bir anda ve şifa bulmak için başka çarem olmadığını düşünürken, yine uzman bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hasan Bey’in terapilerine başladım.Terapilere devam ederken bir yandan da kendi içimde terapilerin faydası olup olmayacağı kaygısını yaşıyordum. Hasan Bey’in yaptığı doğru tespitler,farkındalık kazanmamı sağlayan soruları, samimiyeti ve mesleğindeki titizliği sayesinde aramızda güzel bir danışan-terapist ittifakı kuruldu.İyi niyetli, anlayışlı ve sabırlı kişiliğiyle önce terapilere inanmayı sonra da “problemlerimin asıl kaynağı nedir ve onları en kolay nasıl çözebilirim” i öğretti. Aslında kendime ve olaylara dışarıdan bir gözle bakmayı öğretti.Her şeyden önemlisi her zaman hayatımın her döneminde tekrar yardıma ihtiyacım olduğunda ona ulaşabileceğimi bilmek müthiş güven veriyor. Hasan Bey’in içtenliği, insana verdiği değer ve etik iş ahlakı sayesinde yardıma ihtiyacı olan herkese şifa olacağına yürekten inanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Evlilik Terapisi

Danışan Dilek    
Evlilik terapisi desteği aldık Eyüp Bey'den. Yaklaşık 3 yıldır bir türlü çözüme ulaşamadığımız sorumlarımız vardı. Bunların en başında tartışmalarımız yer alıyordu. Sürekli kötü düşünceler içerisindeydim en mutlu olduğum anlarda bile aklımın ucunda hep ” bu evlilik tekrar yeşerir mi” korkusu vardı. İlk zamanlar normal gelen bu davranış zamanla içinden çıkılmaz bir hale geldi ve hem beni hem de eşimi olumsuz etkilemeye başladı. Şu an o zamanları geri de bıraktık. İmago'ya ve Eyüp Bey'e teşekkür ederiz.

Evlilik Terapisi

O.A Danışan    
Merhaba, Eyüp Bey'e tavsiyesi ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine eşimle birlikte gittik. Çift terapisi danışmanlığı hizmeti aldık ve almaya da devam ediyoruz. Seanslarda eşimle girdiğimiz diyaloglarda sadece dinlemekle kalmayıp aktif bir dinleyici olduğunu ve gerekli zamanlarda müdahalelerde bulunduğunu söyleyebilirim. Diyalogların sağlıklı bir şekilde kurulmasına, sürdürülmesine ve sonlandırılmasında yönelik çalıştık kendisi ile. Uyguladığı tekniklerin ve terapi sırasındaki yerinde müdahalelerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Eşimle birbirimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Önerdiği kitaplar da oldukça faydalı idi. Problem yaşayan çiftlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Ergen Terapisi

Danışan Birgül    
Eyüp bey'le yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık; oğlumun yaşadığı tatsız bir olay üzerine hiç vakit kaybetmeden başvurduğumuz Eyüp hocamın oğlumla gerçekleştirdiği 3 seanslık bireysel terapi ile yaşadığımız sorun travmaya dönüşmeden çok kısa sürede çözüme ulaştık. Samimi yaklaşımıyla 12 yaşındaki oğlumun güvenini kazanarak ilerideki yaşamı için çok büyük bir olumsuzluk yaratacak durumu bertaraf etmemizi sağlayan Eyüp Sarı hocamıza ailecek minnettarız.

Cinsel Terapi/Erken Boşalma

Danışan Orhan    
Eyüp Beyi, tavsiye ediyorum sitesinden buldum. Kendi sorunumla ilgili CİSED yada burdan eğitim almış kişilerden yardım alabileceğimi düşünüyordum. Benim gibi sorunu olanların hayatlarını böyle devam edemeyeceğini bir çözümünün olduğunu biliyordum. Eyüp Beyle tanıştıktan sonra güleryüzlü Ve samimi olması bana güven verdi. Verdiği telkin, bilgi ve ilaç kombinasyonuyla sorunun üstesinden geldim. Eyüp Beye çok teşekkür ederim. Benim gibi sorunu olan ve ailesini kurtarmak istiyenlere Eyüp Beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Kurtulduğum sorunumdan o kadar mutluyumki bunu başardığıma kendim bile inanamdım. Çözümü varmış ve Eyüp Beyin desteğiyle kolaylıkla çözülebilecek birşeymiş. Biraz cesaret ve biraz istek ve gayret. Artık doğanın sınırsız gücünden beni durumumdakilerin de faydalanma zamanı.

Cinsel Terapi/Erken Boşalma

Danışan WD İstanbul    
Eyüp bey son derece profesyonel, olumlu ve samimi yaklaşımıyla Sorununuzu dinler doğru bir reçeteyle sorununuza kesin bir çözüm üretir Uzman ve danışanı yanı sıra çok değerli bir arkadaş Bir dost yaklaşımından dolayı yabancılık çekmiyorsun Gayet rahat bir ortamda tedavinizi sonlanır. Kişinin tedavisindeki en önemli konu terapistiyle olan ilgi ve yaklaşımıdır. Aldığı tedavi olumlu olmasıdır. Eyüp bey mesleğinde bana göre profesyonel ve uzmandır Bu sebepten dolayı uyguladığı tedavi olumlu sonuç veriyor iletişim ve hastayı doğru algılamada çok önemlidir Daha önce 3 tane başka uzmanlarda görüştüm sonuç sadece gidip gelmem oldu hiç sonuç alamadım sonucu bir yerde Dursun gittiğine pişman oluyorsun. Bir hastalığın varsa mecburen doğru uzmanı bulana kadar tedavinize sonuç bulana kadar uğraşmak zorunda oluyorsun. Herkese tavsiye edeceğim bir uzmandır Tanıyan herkes görecektir ki doğru adreste olduğunu.

Cinsel Terapi/Erken Boşalma

Danışan Erdem    
Eyüp Bey'i gene bir tavsiye yazısını okuyarak buldum. Sorunumuza yaklaşımı son derece soğuk kanlı ve rahat olunca bize de bir rahatlık geldi. Terapiler sırasında yeteri kadar samimi ama gereği kadar da mesafeliydi. Seanslarda konuştuklarımızın, anlattıklarımızın karşı tarafça anlaşılıyor olması ve olumlu feedback'lerle desteklenmesi de güven verici elbette. Seans zamanları konusunda da çok esnek davranıp işlerimizin aksamamasını da sağladı. Zamanla sorunumuzun çözümlenmesiyle terapiyi de sonlandırdık. Konusuna hakim bir uzman... Bilmediği bir şeyle karşılaşınca "bunu bilmiyorum, araştıracağım" veya "bu konuyu falanca uzmanla konuşursanız şyi olur" demesi de ayrı bir güven veriyor.

Bireysel Psikoterapi

Danışan Ziyaretçi AK    
Öncelikle psikologtan profesyonel destek almak herhangibir doktora gitmek kadar normal birşeydir. Hayatımda ilk defa psikologtan profesyonel destek aldım.TavsiyeEdiyorum.com sitesindeki yorumları inceleyip bölge olarak Bakırköy'de çalışan Eyüp beye gitme kararı aldım ve önce mail attım .Akşamına kendisi beni aradı ve randevu alarak süreç başladı.Eyüp bey önce bir arkadaş gibi dinledi. Sonrasında konunun üzerinde detaylı giderek istenilen noktaya vardık.Kendimi daha iyi hissediyorum.Kendisine teşekkür ederim.

Cinsel Terapi/Empotans

Danışan M.Y.    
Mükemmel biri sanki elinde sihirli bir değnek var sizi iyileştirmek için elinden gelen herşeyi yapar yeterki siz isteyin. İçten samimi empati kurabilen biri. Onu tanımak bana çok şey kattı. Aile içi problemlerim olsun arkadaşlarımla ilgili problemlerimi çözmemde problemin kaynağını görmemde bana inanılmaz derecede yardımcı oldu. İmkansız diye bişey olmadığını görmemi sağladı. Çekinmeyin rahat olun canınızı sıkan ne varsa anlatın sizi iyileştirmek için verdiği mücadeleyi görünce bana hakvericeksiniz onu tanıdığım için çok mutluyum bana yaptıklarının karşılığını ödeyemem herşey için teşekkür ederim Eyüp hocam.